SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Prześcieradła z gumką i bez gumki

( Ilość produktów: 7 )

Doskonałej jakości prześcieradła to niezbędny dodatek do pościeli i bardzo często te elementy dobiera się w taki sposób, by tworzyły swoisty komplet. Chodzi przede wszystkim o rodzaj materiału, kolor czy też wzór. W całej kolekcji znaleźć można więc różne warianty, które można dopasować do swoich potrzeb oraz rodzaju materaca. Niezmiennie największym powodzeniem cieszą się prześcieradła bawełniane, jakie oferujemy na kucmar.pl. Są naturalne, wygodne i bardzo trwałe.

Prześcieradła z gumką

Dużą popularnością cieszą się prześcieradła na gumce. Doskonale przylegają do łóżka czy materaca, nie zsuwają się i zapewniają większy komfort spania. Dostępne w różnych wariantach kolorystycznych są niezwykle przyjemne w dotyku. Klienci chętnie sięgają po prześcieradła jersey. Sam materiał dzięki elastyczności świetnie się układa. Tym samym pozwala zabezpieczyć materac przed zabrudzeniem i przedłuża jego żywotność. Oczywiście zawsze trzeba dopasować tanie prześcieradła do rozmiaru, kształtu lub wysokości łóżka, bo tylko wówczas można cieszyć się niezakłóconym snem. Tkanina będzie idealnie napięta, nie będzie się marszczyć i zsuwać. W sklepach znaleźć można prześcieradła bawełniane z gumką zarówno w standardowych wymiarach, jak i tych nietypowych. W każdym wariancie są bezpieczne dla skóry i zapewniają ciału komfort termiczny.

Prześcieradła bez gumki

W sypialniach, pokojach dzieci, hotelach oraz apartamentach kolorowe prześcieradła są ważnym elementem aranżacji. Bez problemu można je dobrać do barw lub motywów, jakie znaleźć można na pościeli. Całość może tworzyć wyjątkowy komplet. Poza tym prześcieradła białe bawełniane to najlepszej jakości materiały, które nawet przy intensywnej eksploatacji zachowają swój świetny wygląd. Dzięki gumce poprowadzonej w tunelu oraz narożnym zaszewkom profilującym produkt dopasowuje się do kształtu materaca. Dostępne są w ofercie zarówno duże prześcieradła z gumką, jak i mniejsze propozycje. Przy wyborze konkretnej zawsze trzeba brać pod uwagę wielkość materaca. Niezmiennie popularne są także prześcieradła bez gumki. To klasyka gatunku, a dzięki różnym technikom można je odpowiednio ułożyć. Tego typu dodatek jest idealny w pokojach gościnnych lub tam, gdy codziennie rano ścieli się łóżko.

Prześcieradła dobrej jakości

Można powiedzieć, że prześcieradła na gumkę są szyte na wymiar i bardzo ułatwiają ścielenie łóżka oraz sprawiają, że sen jest przyjemniejszy. Poza tym oczywiście wyglądają bardzo estetycznie. Bardzo popularne są prześcieradła z gumką 160x200. Są one odpowiednie na najczęściej wybierane przez Polaków łóżka.

Dobre prześcieradła

Mniejsze produkty rewelacyjnie pasują do kameralnej sypialni. W większym wariancie są dostępne prześcieradła z gumką 180x200. One także pojawiają się bardzo często w przestrzeniach hotelowych. Klienci, który mają jeszcze większe łóżka, mogą natomiast wybrać prześcieradła z gumką 200x220 w rozmaitych wariantach kolorystycznych. Zobacz, która z naszych propozycji będzie doskonała dla Ciebie.

pixel