SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Wypełnienia do poduszek - kulki silikonowe

( Ilość produktów: 2 )

Odpowiednio dobrane wypełnienia do poduszek pozwalają uzyskać oczekiwany efekt, a tym samym zapewniają wygodę, są estetyczne i trwałe. Coraz częściej producenci i klienci sięgają po kulki silikonowe. Najczęściej pojawiają się w pościeli, śpiworach, zabawkach i w meblach tapicerowanych oraz w dekoracjach. Przede wszystkim ten rodzaj wypełnienia jest doskonały dla alergików. Poza tym wyróżnia go duża puszystość i sprężystość nawet przy intensywnym użytkowaniu. Kulki silikonowe do poduszek będą więc wykorzystywane w produktach dla dorosłych i dla dzieci – są bezpieczne, zdrowe i przyjemne w dotyku.

Wypełnienia do poduszek silikonowe

Nowoczesne wypełnienie do poduszek, jakie oferujemy na kucmar.pl, jest porównywalne w konsystencji do naturalnego puchu. Jest miękkie i doskonale dopasowuje się do kształtu głowy, stanowiąc rewelacyjne podparcie dla mięśni szyi. Dzięki temu zapewnia zdrowy i niezakłócony sen. Kulki silikonowe to materiał wysoce sprężysty. To sprawia, że przez długi czas zachowuje swoje właściwości. Takie wypełnienie poduszek można również prać w temperaturze do 60°C, co zapewnia higieniczną czystość. Warto również zwrócić uwagę, że w tej włókninie nie rozwijają się mikroorganizmy takie jak roztocza.

Wypełnienie do poduszek: kulki silikonowe

Silikonowe kulki są lekkie i sprężyste, a także ciepłe. Nazywane są sztucznym puchem i najczęściej wypełniają poduszki antyalergiczne. Cienkie włókna poliestrowe wyróżniają się kanałami powietrznymi. To właśnie sprawia, że kulki są przestrzenne i puszyste. Sprawdzają się w długotrwałym użytkowaniu. Co za tym idzie, pościele, kurtki, zabawki długo będą służyć. Szczególnie chętnie po tego typu rozwiązanie sięgają osoby uczulone i bardzo wrażliwe. Poza antyalergicznymi i higienicznymi właściwościami kulki silikonowe zapewniają wysoki komfort użytkowania. Szczególnie można to docenić w czasie snu i odpoczynku, kiedy wypełnienie poduszki rewelacyjnie dopasowuje się do kształtu głowy, by rano wrócić do pierwotnego kształtu. Sprawdź tę propozycję w swoim domu.

pixel