Infolinia PON - PT:7:30 - 15:00

Alexander

(Ilość znalezionych towarów: 2)

Jeśli marzy ci się wspólne spędzanie czasu z dzieckiem przy planszówkach, koniecznie sprawdź gry planszowe Alexander, które przygotowaliśmy dla ciebie w ofercie naszego sklepu online. Alexander gry i zabawy edukacyjne pozwolą ci spędzać więcej czasu ze swoim maluchem i skutecznie odciągną jego uwagę od gier w telefonie, na komputerze, od telewizji i od tabletu. Układanka „Misiu Zdzisiu”, nauka przez zabawę w pisanie i zmazywanie literek i cyferek — to nasze kultowe propozycje. Sprawdź, w jaki sposób gry edukacyjne Alexander łączą pokolenia.

Bawi i uczy — Alexander gra

Dostępne na kucmar.pl Alexander gry angażują dziecko do kreatywnego myślenia, bawią i jednocześnie uczą. Wpływają korzystnie na rozwój dziecka, sprawiają, że wie, co to zdrowa rywalizacja i wzajemna pomoc. Maluszek dobrze się czuje, zacieśnia więzy z bliskimi i kolegami, a przy okazji uczy się odkrywać świat, rozwija talenty, kolekcjonuje nowe wspomnienia i uczy się nieznanych dotąd rzeczy. Jesteśmy pewni, że zarówno dorośli, jak i dzieciaki mogą mieć wspólne pasje, jakimi są gry dla dzieci i planszówki. Pisanie literek i cyferek, które można zmazać to Alexander gra adresowana do dzieci rozpoczynających naukę pisania i czytania, albo tych, które chcą ciągle ćwiczyć. Cyfry i liczby do 12, wielkie i małe litery alfabetu oraz proste zadania, zagadki i ćwiczenia manualne — to wszystko dostępne jest na 16 dwustronnych planszach. Suchościeralny mazak jest bezpieczny do zabawy w każdych warunkach, a poręczna wielkość opakowania sprawia, że zabawkę możecie mieć zawsze ze sobą. Podobnie układankę, która zaciekawi starsze i młodsze dzieci. Tego typu gry edukacyjne Alexander pokażą im co to spostrzegawczości i cierpliwości. Jesteśmy pewni, że układanie elementów będzie bardzo emocjonujące i dostarczy każdemu wielu wrażeń.

Alexander gry i zabawy edukacyjne na prezent

Gry edukacyjne Alexander przeznaczone są dla dzieci w każdym wieku. Rekomendujemy wspólną zabawę, szczególnie jeśli jestem rodzicem, którego hobby to planszówki. Już kilkulatki mogą stawiać swoje pierwsze kroki w takich zabawach. Każda dostępna u nas gra, dzięki wysokiej jakości i precyzji wykonania, nadaje się na prezent dla małego solenizanta w dniu jego urodzin, w dniu dziecka, na Mikołaja lub pod choinkę, czy w czasie odwiedzin kolegów. Już teraz spraw radość dziecku i sobie. Niezależnie od pory roku, na wakacjach, czy w domu, gry dla dzieci to udany pomysł na upominek dla chłopca i dziewczynki. Wybierz już teraz gry planszowe Alexander, w które chcesz wciągnąć córeczkę, synka, mamę, tatę, babcię, dziadka — całą rodzinę. Pokaż dziecku, że wspólnie spędzony czas to bezcenna przygoda, do której trzeba wracać jak najczęściej.

pixel