Infolinia PON - PT:7:30 - 15:00
2022-09-23

Jak przygotować się do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej?

Kolorowe akcesoria do kibicowania uprzyjemnią piłkarskie święto, jakim są Mistrzostwa Świata. Znajdą zastosowanie nie tylko przy domowych spotkaniach, ale także w zorganizowanych strefach kibica.

 

Jak przygotować się do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej?

 

Nadchodzące XXII Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej będą wyjątkowe z wielu powodów. Przede wszystkim jest to pierwsza impreza tej rangi organizowana jesienią. Uczestniczą w niej rekordowe 32 drużyny, a organizatorem pierwszy raz jest państwo islamskie. W jesiennej aurze Strefa Kibica zorganizowana na zewnątrz nie wchodzi w grę, dlatego musisz nastawić się na przygotowanie jej nieco inaczej. Przedstawiamy pomysły na przygotowanie miejsca dla kibiców.

 

Gadżety do kibicowania

Przygotowanie do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej dotyczy nie tylko piłkarzy i organizatorów. Także najwięksi miłośnicy tego sportu i kibice powinni zadbać o niezbędne gadżety. Jest to szczególnie ważne ze względu na uczestnictwo w turnieju naszej reprezentacji narodowej. Z pewnością tylko nieliczni będą kibicować biało-czerwonym w Katarze, dlatego warto przygotować miejsca do wspólnego dzielenia się emocjami.

 

Odpowiednie gadżety do kibicowania przydadzą się zarówno na stadionie, jak i w czasie oglądania meczu w domu. To świetny pomysł na domówkę i oglądanie meczów z sąsiadami, znajomymi i klientami. Przeglądając ofertę sklepu kucmar.pl, masz gwarancję, że znajdują się tam produkty wysokiej jakości, w przystępnych cenach i wyjątkowo trwałe. Dzięki temu niewielkim nakładem kosztów przygotujesz niezapomniane miejsce do kibicowania na całe mistrzostwa.

 

Strój kibica

Choć w powszechnej opinii strój nie świadczy o człowieku, ta zasada nie obowiązuje kibiców. To właśnie elementami stroju możesz wyrazić swoją pasję do kibicowania, a także do konkretnej drużyny. Niezbędnym atrybutem każdego miłośnika futbolu są szaliki kibica. Sprawdzają się na szyi, trzymane w rozpostartych rękach, a nawet w samochodzie za tylną szybą. Będą świetne w czasie kibicowania w domu z bliskimi, a także przy wyjściach do pubu.

Szalik kibica POLSKA 20x145cm 1 sztuka SKPOL-YH

 

Kolejnym charakterystycznym atrybutem kibica są nakrycia głowy. Czapki kibica najmocniej rzucają się w oczy, a dodatkowo uzupełniają efekt, jaki przynosi szalik. Możesz wybrać wysokie cylindry lub czapki z rogami na styl legendarnych wikińskich wojowników. Z kolei panie mogą skorzystać z ozdób w postaci wianków albo naszyjników hawajskich w biało-czerwonych kolorach. Ciekawą propozycją są też białe i czerwone pompony, czy donośne wuwuzele.

Czapka kibica na mecz z rogami i warkoczami 1 sztuka SP5047

Na element stroju kibica powinny składać się dodatkowo inne gadżety, które uzupełnią wybraną kreację. Dmuchane rękawice to nie tylko element stroju, ale także funkcjonalny gadżet do oklaskiwania najlepszych zagrań piłkarzy. Z kolei kredki do malowania twarzy umożliwią przyozdobienie skóry. Z ich pomocą wykonasz nie tylko pasy w kolorach flagi, ale też stworzysz napisy, godło i zrealizujesz inne pomysły.

Kredki do malowania twarzy kolorowe neonowe 6 sztuk KDT1

Gadżety do przekąsek

Aktywne kibicowanie to bardzo energochłonne zajęcie. Dla wyrównania poziomu kalorii i rozładowania emocji w każdej Strefie Kibica powinny znaleźć się przekąski. Nie ma znaczenia, czy będą to tradycyjne chipsy i orzeszki, a może dietetyczne niskotłuszczowe potrawy. Ważniejsze jest to, w jaki sposób zostaną podane.

 

Strefa Kibica powinna być utrzymana w klimacie kibicowania Reprezentacji Polski. W naszym sklepie znajdziesz pudełka na popcorn w pionowe białe i czerwone pasy. Do napojów warto zastosować słomki papierowe utrzymane w tej samej kolorystyce. Są nie tylko bardzo funkcjonalne, ale także ekologiczne. Z kolei dla miłośników napojów z bąbelkami przygotuj otwieracze do butelek w formie szczęki. Z pewnością zwrócą na siebie uwagę i staną się niezapomnianym gadżetem.

 

Pudełka na popcorn słodycze czerwone w białe paski 6 sztuk POP12-007

 

Wystrój pomieszczenia

Od lat zwyczaj wspólnego kibicowania, także w zaciszu domowym, jest chętnie wybieraną formą spędzania czasu przy ważnych wydarzeniach sportowych. Nie musisz wynajmować lokalu, żeby zorganizować odpowiednie miejsce do oglądania meczów. Strefa Kibica to może być wyznaczoną częścią pubu, mieszkania albo innego dowolnego obiektu. Ważniejsze są ozdoby i sposób urządzenia tego pomieszczenia.

 

Dekoracje związane z meczem Reprezentacji Polski dodatkowo poprawią klimat tego miejsca i pozwolą lepiej wczuć się w wydarzenie. Często wystarczą jedynie czerwono-białe balony lub balony w formie piłek. Możesz zawiesić na ścianach flagi, koszulki piłkarskie lub plakaty z piłkarzami nie tylko naszej reprezentacji.

Czerwono Białe balony 25 cm pastelowe 10 sztuk BA-PZN10

Strefa Kibica w centralnym miejscu musi mieć duży telewizor, gdzie będziecie mogli wspólnie podziwiać umiejętności piłkarzy. Jeśli masz do dyspozycji większą przestrzeń, możesz zdecydować się na rzutnik. Kanapa dla kilku osób i niewielki stolik na przekąski to kolejne obowiązkowe elementy tego pomieszczenia. Pozostałe możesz dobierać już według własnego uznania.

 

Czy Reprezentacja Polski dotrze do finału Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej? Tego nie jesteśmy w stanie zagwarantować. Możemy jedynie obiecać, że wybrane gadżety do Strefy Kibica z pewnością wytrzymają do tego czasu w dobrym stanie. Z pewnością też jeszcze długo po ostatnim mundialowym gwizdku będą przywoływały pozytywne wspomnienia.

pixel